Wróć do Golarki i maszynki do strzyżenia

Golarki męskie

Gładko ogolona twarz nigdy nie wyjdzie z mody. Mnóstwo kobiet uwielbia gładkie męskie policzki. Golarki elektryczne Sencor to połączenie szybkiego działania i skuteczności z łatwą obsługą i konserwacją. Znajdź najbardziej dopasowaną do Ciebie elektryczną golarkę i wybierz swój ulubiony kolor z dostępnej oferty.

Produkty

FILTRUJ

Maszynki do strzyżenia

Wskaźnik ładowania
Typ głowicy golącej
Wodoszczelna
Typ golarki
Golenie na mokro
Czas ładowaniaIlość głowic

Czas pracy (bateria)Pokaż wyniki
SMS 5520BL
Golarka
Technologia Direct Drive umożliwia bezpośrednie zasilanie z gniazdka podczas ładowania, bardzo cichy, profesjonalny silnik wysokoobrotowy gwarantuje komfortowe golenie brody i włosów.
SMS 5510BK
Golarka
Technologia Direct Drive umożliwia bezpośrednie zasilanie z gniazdka podczas ładowania. Bardzo cichy, profesjonalny silnik wysokoobrotowy gwarantuje komfortowe golenie brody i włosów .
SMS 501
SMS 501x
Golarka elektryczna
Cały korpus jest wodoodporny i można go myć pod bieżącą wodą. Bezprzewodowa eksploatacja z użyciem zintegrowanego akumulatora. Trzy niezależne wychylne głowice, które idealnie dopasowują się do wszystkich nieregularności twarzy dzięki technologii 4D.
SMS 401
SMS 401x
Golarka elektryczna
Bezprzewodowa eksploatacja ze zintegrowanym akumulatorem. Trzy niezależne wychylne głowice golące z możliwością wymiany przez użytkownika.
SMS 200
SMS 200x
Golarka elektryczna
Dwie niezależne wychylne głowice golące. Samoostrzące elementy golące z wydłużoną żywotnością. Kontrolka ładowania LED.
Anuluj
porównujesz -
Porównaj