SCF 3200WH Cyfrowy ogrzewacz

 • Zapewnia cichą i wygodną obsługę
 • Urządzenie mobilne
 • 2 poziomy ustawienia mocy – 750/1500 W
399,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ostatnie sztuki

OGRZEWACZ SCF 3200WH OD SENCORA

Nie będą Ci już doskwierać zimne dłonie ani stopy. Konwektor ciepła Sencor SCF 3200WH tworzy przyjemne uczucie ciepła, kiedy tylko tego potrzebujesz. Równomierne ogrzewa i rozprowadza ciepłe powietrze do 35 m².

CIESZ SIĘ WYGODNĄ OBSŁUGĄ DZIĘKI CZYTELNEMU WYŚWIETLACZOWI LCD
Ogrzewacz jest wyposażony w wyświetlacz LCD, na którym można ustawić indywidualne tryby, funkcje, temperaturę, godzinę oraz datę i jednocześnie monitorować bieżącą aktywność urządzenia. Nie musisz już niczego ustawiać przez długi czas. Sterowanie jest łatwe, intuicyjne i zajmuje tylko chwilę.

 NIEZWYKLE EKONOMICZNY, BARDZO SZYBKO SIĘ NAGRZEWA
Sencor zastosował nowoczesną technologię i umieścił w ogrzewaczu aluminiowy element grzejny w kształcie litery „X”, który nagrzewa się błyskawicznie i jest bardzo ekonomiczny. Jego moc może być regulowana dwustopniowo dla niskiego lub wysokiego grzania. Pobór mocy przy tym to od 750 do 1500 W. Istnieje również możliwość ustawienia dowolnego stopnia temperatury. Urządzenie pracuję z termostatem, który reguluje temperaturę od 15 do 35 stopni Celsjusza.

 PRAKTYCZNE FUNKCJE, KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ CIĘ ZADOWOLĄ
Z pewnością zadowoli Cię kilka praktycznych funkcji dla jeszcze wygodniejszego użytkowania. Urządzenie oferuje 4 tryby i trzy zaprogramowane programy. Dzięki nim będziesz mieć kontrolę nad czasem grzania nawet gdy nie ma Cię w domu. 

 • 1. Tryb czuwania - ogrzewacz przełącza się w tryb czuwania po zakończeniu ustawionego trybu. Nie wyłącza się całkowicie i nadal monitoruje temperaturę w pomieszczeniu. Włącza się ponownie, jeśli temperatura otoczenia spadnie poniżej ustawionej wartości.

 • 2. Tryb komfortowy - uruchomia się automatycznie, gdy tylko temperatura żądana w pomieszczeniu spadnie poniżej 2 ° C. Przełącza się w tryb czuwania, gdy osiągnie 2 ° C powyżej temperatury pokojowej. 

 • 3. Tryb ekonomiczny - uruchamia się automatycznie, gdy ustawiona temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej 4 ° C. Przełącza się w tryb czuwania, gdy osiągnie 4 ° C powyżej temperatury pokojowej. 

 • 4. Tryb Anti-Freeze - urządzenie nie pozwala na przechłodzenie pomieszczenia, w którym się znajduje. Uruchamia się automatycznie, gdy temperatura otoczenia spadnie do 5 ° C, a gdy osiągnie 7 ° C, przełącza się w tryb czuwania.

 • 5. Zegar tygodniowy - ogrzewacz pracuje z licznikiem tygodniowym. Posiada trzy wstępnie ustawione programy, w których na przemian uruchamiane są tryby komfortowy i ekonomiczny. W ten sposób możesz wybrać automatyczne ogrzewanie o określonych porach, w ciągu tygodnia, w weekend lub w pięć dni roboczych.

 
OGRZEWACZ SENCOR ZAPEWNIA BEZPIECZNĄ OBSŁUGĘ
Pozwala na potrójną instalację. Ogrzewacz może być zamontowany na ścianie, stać swobodnie w dowolnym miejscu na nóżkach lub może być w pełni mobilnym konwektorem na kółkach. W każdym razie, gdziekolwiek go postawisz, zapewni wielopoziomową bezpieczną pracę. Bezpiecznik termiczny chroni sprzęt przed przegrzaniem, automatycznie wyłącza się, gdy się on przewróci, a małe dziecięce palce zabezpieczone są bezpiecznikiem dziecięcym.

MOJE GŁÓWNE ATUTY
Aluminiowy element grzejny w kształcie litery „X” zapewnia szybkie nagrzewanie i ekonomiczną pracę aż w 4 różnych trybach.

SPECYFIKACJA:

 • Zasilanie: 220 - 240 V.

 • Moc: 1500 W.

 • Zakres ustawień: 2 - 750W / 1500W

 • Wbudowany termostat

 • Stopień ochrony IP24

Ogrzewacze powietrza

Opis techniczny

Maksymalny pobór mocy 1 500 W
Stopnie ustawień 2
Termostat Tak
Sygnalizacja przewrócenia
Wysokość (cm) 51 cm
Szerokość (cm) 70 cm
Głębokość (cm) 26 cm
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj