SCF 4201BK Szklany ogrzewacz konwektorowy ze sterowaniem cyfrowym

  • Stopień ochrony IP24 - idealny do łazienek
  • Sterowanie Wi-Fi  za pomocą aplikacji mobilnej
  • Funkcja tygodniowego włącznika czasowego 
Produkty w archiwum
niedostępne

DWA POZIOMY USTAWIENIA TEMPERATURY
Ogrzewacz konwektorowy SENCOR SCF 4200WH/4201BK oferuje ogrzewanie o wysokiej wydajności 750 W lub 1500 W. Moc 1 500 W jest idealnym wyborem, jeżeli będziesz chciał ogrzać swoje pomieszczenie niemal natychmiast. Jest zdolny do szybkiego wytworzenia ciepła- przyjemną temperaturę poczujesz w przeciągu minuty.
To bardzo zaawansowany technologicznie ogrzewacz, który można ustawić na podłodze lub też zawiesić na ścianie. Jest idealny nawet do łazienek, gdyż posiada stopień ochrony IP24, co oznacza, iż jest to urządzenie odporne na szkodliwe skutki wnikania wody. Nowoczesna technologia pozwala sterować urządzeniem za pomocą aplikacji na telefon- wystarczy jedynie WI-FI. 

NOWOCZESNY DESIGN
Atrakcyjny design - panel z hartowanego szkła wyglądem przypomina nieduży telewizor. Stylowy ogrzewacz konwektorowy doskonale nadaje się do wielu zastosowań i pasuje do każdego stylu wnętrza. Dzięki małej grubości, konwektor można umieścić praktycznie w każdym miejscu.

URZĄDZANIE O WIELOSTOPNIOWYM POZIOMIE BEZPIECZEŃSTWA 
Ogrzewacz konwektorowy jest wyposażony w termostat z czujnikiem elektrycznym i automatycznym wyłączeniem na wypadek przegrzania. Wodoszczelny włącznik i budowa zapewniają wyłączenie się urządzenia po jego wywróceniu, a to gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Ogrzewacz ten wyposażony jest także w bezpiecznik dziecięcy.

Termostat z funkcją wykrywania otwartego okna/drzwi zapewnia lepszą skuteczność ogrzewania. Termostat jest płynnie regulowany, a zakres temperatur na jakie pozwala się ustawić to od 5 do 50 stopni Celsjusza.

Grzałka z aluminium w kształcie litery „X”, wyprodukowana z użyciem nowoczesnej technologii, gwarantuje szybkie ogrzewanie, dużą powierzchnią grzewczą, stabilną moc, bez zużycia tlenu lub spalania. Dostarczone ciepło jest spokojne i przyjemne.

SPECYFIKACJA:
- maksymalny pobór mocy 1500 W,
- wysokość- 51 cm,
- szerokość- 71 cm,
- głębokość- 25 cm,
- kolor- biały.

Ogrzewacze powietrza

Opis techniczny

Z aplikacją Tak
Maksymalny pobór mocy 1 500 W
Stopnie ustawień 2
Termostat Tak
Sygnalizacja przewrócenia
Montaż na ścianie Tak
Wysokość (cm) 51 cm
Szerokość (cm) 71 cm
Głębokość (cm) 25 cm
Kolor Czarny

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj