SCP 3601GY Kuchenka indukcyjna

  • Proste sterowanie funkcjami, temperaturę i mocą wyłącznie dotykiem palca.
  • Gładka ceramiczna płyta indukcyjna z prostą konserwacją. 
  • Oszczędność czasu i energii elektrycznej dzięki wysokiej skuteczności gotowania indukcyjnego
199,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
1
/
3
Kuchenka indukcyjna TouchControl​
Sterowanie kuchenki oraz poszczególnych funkcji przyciskami dotykowymi. O temperaturze oraz mocy informuje duży przeglądowy wyświetlacz LCD z czerwonym podświetleniem.
2
/
3
Oszczędność
czasu i energii
Ceramiczna płyta indukcyjna chłodna w dotyku, ponieważ ciepło wytwarza się bezpośrednio w naczyniu na skutek działania indukcji. Oszczędność czasu (60 %) i energii el. (50 %) podczas gotowania indukcyjnego. Posiada bardzo dużą sprawność (nawet 90 %) i minimalne straty cieplne.
3
/
3
Gładka ceramiczna płyta
Idealnie gładka powierzchnia ceramiczna pokrywa całą wierzchnią stronę kuchenki. Dzięki czemu utrzymywanie czystość urządzenia jest proste. 

Gotowanie i smażenie jeszcze nigdy nie było tak szybkie i wydajne jak przy użyciu płyty Sencor SCP 3601GY. To kuchenka przeznaczona do pracy wraz z naczyniami odpowiednimi do technologii indukcyjnej- emaliowanymi, żeliwnymi, ze stali nierdzewnej, etc. Płyta nagrzewa się w mgnieniu oka, pozwala także płynnie regulować temperaturę w zakresie od 60 do 240 stopni, a wszystko jedynie za pomocą przesuwania palcem po jej powierzchni.

Indukcja
Technologia indukcyjna to dużo wydajniejszy sposób przyrządzania potraw niż gotowanie ich tradycyjnymi metodami grzewczymi. Indukcja pozwala na skrócenie czasu gotowania nawet o 60%- przyznacie, że to spora wygoda? Technologia wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do generowania ciepła bezpośrednio w podgrzewanym naczyniu. Dzięki temu jest szybsza, bardziej energooszczędna i bezpieczniejsza niż inne techniki ogrzewania. Ogranicza to straty ciepła do minimum.

Technologia indukcyjna działa jedynie w połączeniu z odpowiednimi naczyniami, które są wykonane z magnesowalnego metalu. Dno tych naczyń powinno być proste oraz płaskie. 

Gotowanie jest niemal bezobsługowe- włącz timer na odpowiedni czas, a kuchenka będzie działać bez Twojego nadzoru., Timer ustawić można do 180 minut. 

Bezpieczeństwo działania
Wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Ze względów bezpieczeństwa płyta indukcyjna wyłącza się automatycznie po dwóch godzinach pracy, jeśli na panelu sterowania nie zostanie naciśnięty żaden przycisk. Jeśli używasz funkcji timera, urządzenie wyłączy się automatycznie po upływie ustawionego czasu.  Płyta jest także wyposażona w blokadę panelu sterowania (ma to chronić głównie przed użyciem jej przez dzieci), a także automatyczny wyłącznik po 2 godzinach bezczynności urządzenia. 

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie i częstotliwość 220-240 V ~ 50/60 Hz

  • Moc: 2000 W.

  • Wymiary (szer. × wys. × głęb.): 300 × 380 × 65 mm

  • Waga: 2,62 kg

 

Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 1
Moc (W) 2 000 W
Wysokość (cm) 6,5 cm
Szerokość (cm) 30 cm
Głębokość (cm) 38 cm
Kolor Czarny
Waga 2,6 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj