SCP 3701BK Kuchenka indukcyjna

  • Prosta obsługa na panelu dotykowym z suwakiem do regulacji temperatury i mocy.
  • Ultra slim kompaktowy design, wysokość kuchenki wynosi wyłącznie 4,3 cm
  • Łatwa konserwacja ceramicznej płyty indukcyjnej
  • Oszczędność czasu i energii elektrycznej dzięki wysokiej skuteczności gotowania indukcyjnego
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 249,90 zł
15% ZNIŻKI po wpisaniu kodu TRAVEL15
Tego kuponu nie można łączyć z żadną inną zniżką.
Oferta ważna do 23.06.2024 r. 
249,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
1
/
3
Kuchenka indukcyjna UltraFlat​
Sterowanie kuchenki oraz poszczególnych funkcji przyciskami dotykowymi. Temperaturę i moc można ustawić ruchem palca w lewą i w prawą stronę za pomocą tzw slidera (suwaka). O temperaturze oraz mocy informuje duży przeglądowy wyświetlacz LCD z czerwonym podświetleniem.
2
/
3
Oszczędność czasu
Oszczędność czasu (60 %) i energii el. (50 %) podczas gotowania indukcyjnego. Posiada bardzo dużą sprawność (nawet 90 %) i minimalne straty cieplne. 
3
/
3
Ultra slim
kompaktowy design
Ultra slim kompaktowy design, wysokość kuchenki wynosi wyłącznie 4,3 cm.

Obsługa za pomocą jednego palca i szybkie gotowanie oszczędzające i czas i energię- taka właśnie jest kuchenka Sencor SCP 3701BK. To kuchenka posiadająca jedną płytę grzewczą, co pozwala ją wykorzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz- w niewielkiej kuchni, w akademiku, na wakacjach. Przyciski dotykowe pozwalają właćzyć poszczególne funkcje kuchenki- wszystko jest czytelne i intuicyjne. Wyświetlacz LCD informuje Cię o ustawieniach, a także o temperaturze i wydajności urządzenia.

Szybkie i wydajne gotowanie
Mimo, że kuchenka jest mała, możesz na niej gotować sprawnie i oszczędzać swój czas nawet o połowę. Gotowanie przy wykorzystaniu indukcji pozwala także oszczędzać energię elektryczną nawet o 60%- straty ciepła są w tym przypadku minimalne, a sprawność urządzenia wysoka.
Płyta przystosowana jest do użycia jej z garnkami i patelniami, których średnica mieści się w przedziale 12-26 cm. 

Ultra cienka konstrukcja
Kuchenkę zaprojektowano tak, by zajmowała jak najmniej miejsca, a przy tym była funkcjonalna i elegancka. Kompaktowa płyta ma jedynie 4,3 cm wysokości, co z powodzeniem pozwala umieścić ją na każdym kuchennym blacie. Płaska powierzchnia pozwala na łatwą konserwację kuchenki, a ta prezentuje się gustownie i bardzo nowocześnie dzięki lśniącemu wykończeniu w kolorze czarnym. 

Przede wszystkim bezpiecznie
Kuchenka przystosowana jest do wykrywania naczynia do gotowania i automatycznego wyłączania się, gdy to naczynie zostanie z niej zdjęte. Kuchenka wyłącza się także wtedy jeśli zostanie użyte naczynie nienadające się do gotowania indukcyjnego. Możesz łatwo sprawdzić przydatność naczyń umieszczając magnes na dnie pojemnika. 

Wskazanie ciepła resztkowego-  jeżeli temperatura powierzchni kuchenki przekroczy 80 ° C (ciepło generowane przez dno podgrzewanego naczynia), litera „H” pojawi się na wyświetlaczu jako ostrzeżenie. Ostrzeżenie znika, gdy temperatura powierzchni spadnie poniżej 80 ° C.

Blokada panelu sterowania- służy do ochrony przed niezamierzonym włączeniem i zmianą ustawień, np. Przez małe dzieci. Można również zablokować wyłączoną kuchenkę (jeśli na wyświetlaczu zapala się „OFF”). Aby odblokować funkcje płyty, należy przytrzymać przycisk przez 3 sekundy. 
Automatyczne wyłączanie płyty po 2 godzinach bezczynności.

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie i częstotliwość 220-240 V ~ 50/60 Hz

  • Moc: do 2000 W.

  • Wymiary (szer. × wys. × głęb.): 295 × 360 × 43 mm

  • Waga: 2,32 kg


 
 

Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 1
Moc (W) 2 000 W
Wysokość (cm) 4,3 cm
Szerokość (cm) 29,5 cm
Głębokość (cm) 36 cm
Waga 2,3 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj