SCP 4202GY Kuchenka indukcyjna

  • Ceramiczna płyta indukcyjna
  • Oszczędność czasu (60%) i energii elektrycznej (50%) podczas gotowania
  • Minimalne straty ciepła (efektywność powyżej 90%)
Produkty w archiwum
niedostępne
Sencor SCP 4202GY posiada dwie płyty indukcyjne, które są zimne w dotyku- nagrzewają się dopiero w momencie styczności z odpowiednim naczyniem. Powierzchnie do gotowania mają średnicę 145 i 167 mm, a cała kuchenką można zarządzać dzięki wbudowanemu mikroprocesorowi. To Ty wybierasz, w jakiej temperaturze gotujesz już smażysz potrawy- możesz to ustawić w zakresie 60-240 stopni lub wybrać jeden z 10 zaprogramowanych poziomów temperatur. Wszystkie niezbędne informacje są wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LCD. Dzięki kompaktowym rozmiarom kuchenka ta jest idealnym rozwiązaniem do małych mieszkań, akademików czy domów wakacyjnych.

TECHNOLOGIA INDUKCYJNA
Dzięki technologii indukcyjnej możesz zaoszczędzić do 50% energii w porównaniu z tradycyjnymi płytami grzejnymi. Technologia wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do generowania ciepła bezpośrednio w podgrzewanym naczyniu. Dzięki temu jest dużo szybsza, bardziej energooszczędna i bezpieczniejsza niż inne techniki ogrzewania. Dzięki temu straty ciepła są ograniczone do minimum, a Ty masz czas na inne czynności niż tylko gotowanie. 

NACZYNIA ODPOWIEDNIE DO GOTOWANIA INDUKCYJNEGO 
Garnki używane do gotowania indukcyjnego muszą być wykonane z magnesowalnego metalu przewodzącego (żeliwo, emalia, stal nierdzewna). Dno naczynia powinno być płaskie i proste. Średnica dna używanego na płycie indukcyjnej musi wynosić co najmniej 12 cm, ale nie może przekraczać strefy płyty o więcej niż 2 cm.
Unikaj używania naczyń aluminiowych, miedzianych, ceramicznych, porcelanowych lub szklanych- są one zupełnie niekompatybilne z techniką indukcji.

Bezpieczne użytkowanie- wysoki poziom bezpieczeństwa
Kuchenka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach spoczynku- nieużywania jej. Płyta wyda sygnał dźwiękowy i przejdzie w tryb czuwania w 2 przypadkach: gdy zdejmiesz z niej naczynie w czasie gotowania i/lub gdy zechcesz na płycie użyć naczynia nieprzystosowanego do działania z wykorzystaniem indukcji (np. naczynia ceramicznego czy miedzianego). Płyta wyposażona została dodatkowo w bezpiecznik termiczny zabezpieczający przed przegrzaniem się urządzenia, a także w ochronę przed przepięciami. Antypoślizgowe nóżki chronią płytę przed niekontrolowanym ześlizgnięciem się z kuchennego blatu. 

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 2900 W.
  • Powierzchnia gotowania: Indukcja
  • Liczba płyt grzewczych: 2
  • Długość przewodu zasilającego: 140 cm
  • Rozmiar: 310 x 600 x 71 mm
  • Waga: 4,4 kg

 
Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 2
Ustawienie temperatury Tak
Zabezpieczenie przed przegrz. Tak
Moc (W) 2 900 W
Wysokość (cm) 7,1 cm
Szerokość (cm) 31 cm
Głębokość (cm) 60 cm
Kolor Srebrny
Waga 4,4 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj