SCP 4601GY Podwójna kuchenka indukcyjna

  • Prosta obsługa na panelu dotykowym z suwakiem do regulacji temperatury i mocy.
  • Łatwa konserwacja ceramicznej płyty indukcyjnej
  • Oszczędność czasu i energii elektrycznej dzięki wysokiej skuteczności gotowania indukcyjnego 
10% ZNIŻKI po wpisaniu kodu TRAVEL10
Tego kuponu nie można łączyć z żadną inną zniżką.
Oferta ważna do 30.06.2024 r. 
499,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
1
/
3
Podwójna
kuchenka indukcyjna
Prosta obsługa na panelu dotykowym z suwakiem do regulacji temperatury i mocy.
2
/
3
Łatwa konserwacja
Idealnie gładka powierzchnia ceramiczna pokrywa całą wierzchnią stronę kuchenki. Dzięki czemu utrzymywanie czystość urządzenia jest proste.
3
/
3
Zarządzanie procesami
za pomocą mikroprocesora
Energia jest przekazywana bezpośrednio do garnka, bez długiego nagrzewania. Nadaje się do naczyń o średnicy od 12 do 26 cm.

Szukasz praktycznej i wysokiej jakościowo płyty do gotowania? Model Sencor SCP 4601GY to dwustrefowa płyta indukcyjna wyposażona w dotykowy panel sterowania. Jednym przesunięciem palca możesz ustawić pożądaną temperaturę i moc gotowania czy smażenia. Szklano- ceramiczna powierzchnia płyty pozwala na jej łatwe czyszczenie, a odpowiednia technologia pozwala gotować mądrzej- oszczędzając i czas, i energię.

Łatwa konserwacja
Nikt nie lubi spędzać zbyt wiele czasu nad gotowaniem oraz na sprzątaniu po gotowaniu. Sencor to wie, dlatego daje Ci urządzenie o gładkiej powierzchni wykonanej ze szkła i ceramiki. Wystarczy wziąć wilgotną ściereczkę i lekko ją przetrzeć, by płyta lśniła czystością. Powierzchnia szklano- ceramiczna jest więc i praktyczna i bardzo elegancka.

Sterowanie mikroprocesorowe
Nie musisz długo czekać na nagrzanie się płyty, by móc zacząć gotować- nagrzewa się ona natychmiast. Płyta jest przystosowana do garnków i patelni, których podstawy mają średnicę w zakresie 12-26 cm. Płyta pozwala na płynną regulację temperatury od 60 do 240 stopni Celsjusza. Ustawienia można monitorować dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD. Niewielkie gabaryty płyty pozwalają ją z powodzeniem używać w niedużych kuchniach, w akademikach bądź w domkach letniskowych.

Technologia indukcyjna
Czy wiesz, że dzięki indukcji oszczędzasz nawet 50% energii jakiej wymagałoby użycie tradycyjnych płyt grzejnych? Płyta ta wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do generowania ciepła bezpośrednio w podgrzewanym naczyniu. Jest szybka, energooszczędna i bezpieczna. Straty ciepła są ograniczone do minimum, a czas gotowania skraca się nawet o 60%. 

Bezpieczeństwo użytkowania
Płyta wyposażona jest w mechanizm zabezpieczający ją przed przegrzaniem. Antypoślizgowe nóżki zabezpieczają płytę przed niekontrolowanym ześliźnięciem jej z kuchennego blatu. Płyta wyłącza się automatycznie po dwóch godzinach pracy, jeśli w tym czasie nie został użyty żaden przycisk na panelu sterowania. Timer pozwala ustawić płytę na wyznaczony czas, po upływie którego urządzenie wyłączy się. 

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 3400 W.

  • Powierzchnia gotowania: Indukcja

  • Liczba płyt grzewczych: 2

  • Rozmiar: 600 x 360 x 75 mm

  • Waga: 4,57 kg


 

Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 2
Moc (W) 3 400 W
Wysokość (cm) 7,5 cm
Szerokość (cm) 60 cm
Głębokość (cm) 36 cm
Waga 4,5 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj