SCP 5303GY Kuchenka indukcyjna

  • Ceramiczna płyta indukcyjna
  • Oszczędność czasu (60%) i energii elektrycznej (50%) podczas gotowania
  • Minimalne straty ciepła (efektywność powyżej 90%)
Produkty w archiwum
niedostępne
Chcesz oszczędzać czas i energię podczas gotowania? Teraz to możliwe dzięki płycie indukcyjnej Sencor SCP 5303gy. Płyta pozostaje zimna, a nagrzewa się dopiero w momencie, gdy postawisz na niej odpowiednie naczynie. Efektywność płyty sięga aż 90%, a samo urządzenie pozwala ograniczyć czas gotowania nawet do 60% w porównaniu do tradycyjnych metod przygotowywania potraw. To przekłada się na oszczędności energii, które szacuje się nawet na poziomie 50%. 

Mikroprocesor i łatwa obsługa
Mikroprocesor pozwala jednym dotknięciem palca sterować całym urządzeniem- dla jeszcze większej wygody. Płyta wyposażona jest w czytelny wyświetlacz LCD, na którym sprawdzisz w dowolnej chwili ustawioną moc i temperaturę grzania. Płyta nadaje się do użycia wraz z naczyniami, których średnica nie przekracza 12 i 19 cm. Samodzielnie dobierasz temperaturę- można to zrobić w zakresie 60-240 stopni, przeskakując kolejno o 20 stopni Celsjusza.

10 zaprogramowanych poziomów temperatury
Kuchenka posiada aż 10 wstępnie ustawionych poziomów grzania. Mała strefa gotowania pozwala na ustawienie mocy kuchenki w zakresie 200- 1300W, zaś duża strefa gotowania pozwala ustawić moc na poziomie 200- 1600W. Opóźnione wyłączanie kuchenki jest możliwe dzięki timerowi, który reguluje się od 1 minuty aż do 180 minut. 

Wysoki poziom bezpieczeństwa
Kuchenka wyłącza się samoistnie, jeśli przez 2 godziny nie będzie obsługiwana. Bezpieczeństwo zapewnia także alarm dźwiękowy oraz przejście w tryb czuwania w chwili, gdy zdejmujemy naczynia z płyty podczas gotowania, oraz gdy chcemy użyć na niej naczyń niedziałających z indukcją. Urządzenie posiada bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzaniu płyty grzejnej i wnętrza kuchenki z sygnałem dźwiękowym. 

SPECYFIKACJA
  • Pobór mocy 2900 W
  • Długość przewodu zasilającego: 1,4 m
  • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 310 x 600 x 71 mm
  • Waga: 4,5 kg
  • Napięcie i częstotliwość: 220-240 V, 50 Hz
 
Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 2
Ustawienie temperatury Tak
Zabezpieczenie przed przegrz. Tak
Moc (W) 2 900 W
Wysokość (cm) 7,1 cm
Szerokość (cm) 60 cm
Głębokość (cm) 31 cm
Kolor Czarny/Srebrny
Waga 4,4 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj