SCP 5404GY Kuchenka indukcyjna

  • Ceramiczna płyta indukcyjna
  • Oszczędność czasu (60%) i energii elektrycznej (50%) podczas gotowania
  • Minimalne straty ciepła (efektywność powyżej 90%)
Produkty w archiwum
niedostępne
Szkło połączone z ceramiką dla jeszcze mniejszych strat ciepła i jeszcze wydajniejszej pracy- taka właśnie jest kuchenka indukcyjna Sencor SCP 5404GY. Kuchenka ta pozostaje zimna w dotyku, a uruchamia się i działa dopiero w momencie styczności z odpowiednim naczyniem. Duży, czytelny wyświetlacz LCD pozwala użytkować ją w czytelny sposób, a ustawienia i dobór odpowiedniej temperatury wybiera się jedynie przesunięciem palca.

Odpowiednie powierzchnie grzejne
Płyta wyposażona jest w dwie powierzchnie grzejne, których wymiary to 145 i 167 mm (pozwala to na użycie naczyń o średnicach 12-19 cm) - cała kuchenka jest niezwykle kompaktowa i idealnie sprawdza się w niewielkich kuchniach, a nawet poza domem. Kuchenkę można ustawiać w zakresie temperatur 60-240 stopni, ma także wbudowane ustawienia w zakresie temperatury- zaprogramowana jest na 10 różnych stopni. 

Indukcja, czyli oszczędność
Technologia indukcyjna pozwala na oszczędności na kilku polach. Przede wszystkim oszczędność czasu- gotowanie na kuchence SCP 5404GY jest nawet o 50-60% krótsze niż na tradycyjnych kuchenkach. Indukcja pozwala także minimalizować starty ciepła i oszczędzić do 50% energii elektrycznej. Technologia wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do generowania ciepła bezpośrednio w podgrzewanym naczyniu. 

Pamiętać należy, iż płyty indukcyjne działają jedynie z naczyniami wykonanymi z magnesowalnego metalu przewodzącego- do takich zaliczymy naczynia żeliwne, ze stali nierdzewnej oraz emaliowane. Płyta ta nie będzie zaś współpracować z naczyniami miedzianymi, porcelanowymi, szklanymi, ceramicznymi lub aluminiowymi. 

Dla Twojego bezpieczeństwa
Ze względów bezpieczeństwa płyta indukcyjna wyłącza się automatycznie po dwóch godzinach pracy, jeśli na panelu sterowania nie zostanie naciśnięty żaden przycisk. Jeśli używasz funkcji timera, urządzenie wyłączy się automatycznie po upływie ustawionego czasu.  Timer można ustawić w zakresie od 1 do 180 minut- odstępy 1-minutowe. 

Kuchenka wyposażona została w antypoślizgowe nóżki. W momencie, gdy zdejmiemy z niej naczynie rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a urządzenie przejdzie w tryb czuwania. Kuchenka posiada także ochronę przed przepięciami i podnapięciami w sieci elektrycznej. 

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 2900 W.
  • Powierzchnia gotowania: Indukcja
  • Liczba płyt grzewczych: 2
  • Długość przewodu zasilającego: 140 cm
  • Rozmiar: 310 x 600 x 71 mm
  • Waga: 4,4 kg
 
Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 2
Ustawienie temperatury Tak
Zabezpieczenie przed przegrz. Tak
Moc (W) 2 900 W
Wysokość (cm) 7,1 cm
Szerokość (cm) 31 cm
Głębokość (cm) 60 cm
Kolor Srebrny
Waga 4,5 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj