Młynki do kawy

SCG 2051BK Młynek elektryczny do kawy ziarnistej

  • Do mielenia kawy ziarnistej, orzechów, ziół, maku i przypraw
  • Pojemnik na maksymalnie 60 gramów ziaren kawy do przygotowania 12 filiżanek kawy
79,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
Elektryczny młynek do kawy to fantastyczne urządzenie dla każdego amatora kawy. Młynek Sencor stworzony został, by radzić sobie z nawet najbardziej twardymi ziarnami kawy, a to dzięki wysokojakościowym ostrzom ze stali nierdzewnej oraz mocy 150 W. Jednorazowo można w nim zmielić 60 gramów ziaren, co wystarcza na przygotowanie nawet 12 filiżanek kawy.  

WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Wygodny kształt oraz antypoślizgowa podstawa zapewnią wysoki komfort użytkowania. Młynek ten zmiele nie tylko kawę, ale i pomoże rozdrobnić ulubione orzechy, zioła czy przyprawy. Wszystko to będzie zmielone niezwykle równomiernie, co gwarantuje zastosowanie specjalnego nierdzewnego noża udarowego zamontowanego w tymże młynku.

BEZPIECZEŃSTWO
Długa żywotność i prosta konserwacja to dwie cechy, na których zawsze mocno skupia się marka Sencor, także w przypadku tego młynka. Kolejna kwestia to oczywiście bezpieczeństwo- Sencor dokłada starań, by produkty marki mogły być użytkowane nawet przez młodszych domowników- a to dzięki odpowiednim zabezpieczeniom.  Duży przycisk zabezpieczający gwarantuje łatwą obsługę, zaś bezpiecznik ochronny uniemożliwia uruchomienie młynka bez pokrywki. Młynek jest bardzo prosty w przechowywaniu, kompaktowy, posiada schowek na przewód zasilający w podstawie.

SPECYFIKACJA:
  • Pobór mocy: 150 W.
  • Poziom hałasu: 85 dB
  • Długość przewodu zasilającego: 95 cm
  • Wymiary: 116 × 116 × 176 mm
  • Waga: 770 g
Młynki do kawy

Opis techniczny

System mielenia TARCZA MIAŻDŻĄCA
Pojemność naczynia 60 g
Ustawienia rozdrobnienia Tak
Moc (W) 150 W
Wysokość (cm) 17,6 cm
Szerokość (cm) 11,6 cm
Głębokość (cm) 11,6 cm
Waga 0,8 kg
Wyświetlacz Nie
Kolor Czarny

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj