Wróć do Ekspresy do kawy

Młynki do kawy

Nic nie może równać się ze świeżo mieloną kawą.

Palone ziarna kawy zawierają wiele lotnych substancji aromatycznych w tym też dwutlenek węgla. Niektóre z nich ulatniają się w kilka sekund po zmieleniu. Dla miłośnika kawy, młynek to nie kwestia luksusu, to konieczność.

W katalogu marki Sencor znajdziesz nowoczesny młynek elektryczny do kawy w wielu wersjach. Prezentujemy ofertę urządzeń własnej produkcji o bardzo dobrych parametrach technicznych, które sprawdzą się również do rozdrabniania innych ziaren oraz orzechów. Z ich pomocą możesz samodzielnie przygotować mąkę migdałową lub z nerkowców w zaledwie kilka minut. Oferujemy sprzęt o zróżnicowanej pojemności zbiornika roboczego, z opcją ustawienia grubości mielenia według własnych potrzeb.

Zamów młynek elektryczny do kawy Sencor
W asortymencie przygotowaliśmy elektryczne młynki zaopatrzone w silniki o dużej mocy, dzięki którym zmielisz kawę na dowolną grubość. Bez problemu możesz dostosować idealne ustawienie do rozdrobnienia ziaren na espresso, americano czy inne, ulubione napoje gorące. W ofercie mamy urządzenia specjalistyczne, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale także lokalu gastronomicznym. Wykonaliśmy je na bazie najlepszych gatunkowo materiałów, które gwarantują solidność konstrukcji oraz jej długowieczność. W Sencor specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnego sprzętu AGD, który przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Oferujemy młynki elektryczne do kawy zaopatrzone w praktyczne funkcje i wyróżniające się estetycznym, minimalistycznym wyglądem. Prezentowane tutaj urządzenia możesz zamówić na prezent dla bliskiej osoby, która lubi samodzielnie przygotowywać aromatyczne espresso w zaciszu swojego domu. 

Młynki do kawy

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Wyświetlacz
System mielenia

Ustawienia rozdrobnienia

Pojemność naczynia

FAST.ImportedParam.KapacitaZasobnikuNaMl.Kavu

FAST.ImportedParam.MaterialTelaMlynku

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj