SHF 2000BL Nawilżacz powietrza

 • Przeznaczony do pomieszczeń do 30 m2
 • Czas pracy 12 godzin bez konieczności dolewania wody
 • Wydajność nawilżania 250 ml/godz
Produkty w archiwum
niedostępne
Sencor SHF 2000BL to nawilżacz, który działa na zasadzie wysokiej częstotliwości oscylatoraultradźwiękowego. Wytwarza zimne opary ułatwiające oddychanie, ale nie wpływa na temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki wyjątkowo cichej pracy nadaje się również do sypialni. Jego moc jest stopniowo regulowana, a sam nawilżacz jest łatwy w transporcie i użyciu. Podwójną ochronę zapewnia sygnał świetlny. Wyłącza się również automatycznie po wyczerpaniu wody w zbiorniku. Specjalny filtr zapobiega tworzeniu się w nim kamienia.

NAWILŻACZE SENCOR
Nawilżacz niekoniecznie musi być nudnym pudełkiem, które po prostu przeszkadza ci w pokoju. Sencor projektuje te urządzenia tak, aby idealnie pasowały do ​​wszelkich mebli lub roślin doniczkowych. 

ŁATWY W UŻYCIU
Ładowanie urządzenia jest bardzo proste. Za pomocą szklanki napełnij urządzenie wodą do wskazanej kreski maksimum. Nie potrzebujesz ciepłej wody, co zapobiega możliwym poparzeniom. Kiedy woda w zbiorniku spadnie poniżej krytycznego poziomu, zacznie migać kontrolka LED. Po całkowitym opróżnieniu urządzenie wyłącza się automatycznie. 

TRYB CICHY
Poziom hałasu podczas pracy urządzenia wynosi 30 dB. Jest więc prawie niezauważalny, nie stanowi problemu w użytkowaniu nawet w nocy, gdyż w ogóle nie będzie przeszkadzał w odpoczynku, śnie lub w pracy. 

CECHY

Nawilżacz Sencor jest bardzo wydajny- w ciągu godziny pracy wykorzystuje 250 ml wody. 

Posiada ochronny filtr, który zapobiega osadzaniu się kamienia na elementach nawilżacza- żywotność tego filtra wynosi aż 6 miesięcy. Nawilżacz wytwarza zimną parę, która nie wpływa na temperaturę powietrza, a jednocześnie czyni je dla Ciebie dużo bardziej komfortowym podczas oddychania. Moc nawilżania powietrza można łatwo regulować obrotowym pokrętłem, a nawilżone powietrze dotrze w każdy zakątek pokoju dzięki parze wodnej, której kierunek można obracać o 360 stopni.

INFORMACJE TECHNICZNE:
 • Zasilanie: 220 - 240 V / 50 Hz
 • Moc: 30 W.
 • Pojemność zbiornika na wodę 3 litry
 • Wydajność nawilżania 250 ml / godzinę
 • Poziom hałasu: 30 dB
 • Długość kabla sieciowego: 120 cm
 • Rozmiar: 250 x 259 x 264 mm
 • Waga: 1,7 kg
Nawilżacze powietrza

Opis techniczny

Maks. czas pracy 12 h
Ochrona antybakteryjna Nie
Licznik czasu Nie
Automat.program
Wyświetlacz Nie
Zużycie wody 250 ml/h
Moc (W) 30 W
Wysokość (cm) 26,4 cm
Szerokość (cm) 25 cm
Głębokość (cm) 25,9 cm
Kolor Biały/Niebieski
Waga 1,7 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej

Akcesoria

Filtr do nawilżacza powietrza
SHX 002
Filtr do nawilżacza powietrza
Filtr wymienny do nawilżaczy SHF 200x
Anuluj
porównujesz -
Porównaj