SHF 2050BL Nawilżacz powietrza

 • Pracuje na zasadzie ultradźwiękowego oscylatora o wysokiej częstotliwości (2,4 MHz)
 • Odpowiedni do pomieszczeń do 35 m2
 • Czas pracy 16 godzin bez konieczności uzupełniania wody
Produkty w archiwum
niedostępne
Sencor SHF 2050BL to nawilżacz, który pracuje na zasadzie ultradźwiękowego oscylatora o wysokiej częstotliwości (2,4 MHz).

Wytwarza on zimną parę wodną, która ułatwia oddychanie, ale nie wpływa na temperaturę w pomieszczeniu. Ze względu na cichą pracę nadaje się również do sypialni czy miejsca, w którym pracujesz lub odpoczywasz. Jego moc jest stopniowo regulowana, jest łatwy w codziennym użyciu oraz w transporcie z miejsca na miejsce. Podwójną ochronę zapewnia sygnał świetlny. Urządzenie wyłącza się automatycznie po opróżnieniu wody w zbiorniku oraz w czasie wyjmowania zbiornika celem uzupełnienia w nim wody.  Specjalny filtr zapobiega tworzeniu się kamienia.

NAWILŻACZE SENCOR
Nawilżacz niekoniecznie musi być nudnym i mało estetycznym pudełkiem, które po prostu szpeci wystrój wnętrza. Sencor projektuje te urządzenia tak, aby idealnie pasowały do ​​wszelkich mebli lub roślin doniczkowych. Nawilżacze są niezastąpione dla lepszego oddychania ludzi, ale także do odpowiedniego wzrostu roślin.          


ZBIORNIK NA OLEJKI ETERYCZNE
Zbiornik olejku należy napełniać wyłącznie olejkiem, który nadaje się do aromaterapii. Zalecamy używanie wyłącznie w 100% naturalnego olejku eterycznego, który nadaje się do rozpylania w powietrzu. Używaj olejku ostrożnie i tylko z umiarem.

ŁATWY W UŻYCIU
Ładowanie urządzenia jest bardzo proste. Za pomocą szklanki napełnij urządzenie wodą do wskazanej kreski poziomu maksimum. Nie potrzebujesz ciepłej wody, co zapobiega możliwym poparzeniom- można wlać wodę całkiem zimną lub letnią. Kiedy woda w zbiorniku spadnie poniżej krytycznego poziomu, pojawi się sygnał w postaci migającej kontrolki LED. Po całkowitym wyczerpaniu się wody urządzenie wyłącza się automatycznie.           

TRYB CICHY
Poziom głośności urządzenia wynosi 35 dB. Dzięki temu jest prawie niesłyszalny, dlatego idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których śpimy, relaksujemy się po ciężkim dniu lub pracujemy. 
Ten model nawilżacza dedykowany jest pomieszczeniom nie większym niż te o powierzchni 35 mkw. Moc nawilżania można płynnie regulować, dzięki obrotowej regulacji mocy z podświetleniem. Nawilżacz posiada 4 litrowy zbiornik na wodę, a godzinne zużycie wody to 250 ml. Można go łatwo obracać, co sprawia, iż para wodna będzie rozpościerała się w każdym kierunku po pokoju- w zakresie 360 stopni. Nawilżacz posiada antypoślizgową podstawę, co czyni go stabilnym i wpływa na jakość i bezpieczeństwo użycia.
 
 
INFORMACJE TECHNICZNE:
 • Zasilanie: 220 - 240 V / 50 Hz
 • Moc: 25 W.
 • Pojemność zbiornika na wodę 4 litry
 • Wydajność nawilżania 250 ml / godzinę
 • Poziom hałasu: 35 dB
 • Długość przewodu zasilającego: 190 cm
 • Rozmiar: 280 x 220 x 200 mm
 • Waga: 1,2 kg
Nawilżacze powietrza

Opis techniczny

Maks. czas pracy 16 h
Ochrona antybakteryjna Nie
Licznik czasu Nie
Automat.program
Wyświetlacz Nie
Zużycie wody 250 ml/h
Moc (W) 25 W
Wysokość (cm) 20 cm
Szerokość (cm) 28 cm
Głębokość (cm) 22 cm
Kolor Niebieski
Waga 1,2 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj