SHA 9400WH Oczyszczacz powietrza

 • CADR (szybkość dopływu czystego powietrza) 483 m3/h
 • Ośmio-stopniowy system filtracyjny gwarantujący najwyższą możliwą wydajność
 • Kontrolka wymiany filtrów
1199,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
NOWOCZESNY SENCOR AIR OCZYSZCZACZ SHA 9400WH
Urządzenie to oferuje wiele korzyści dla Twojego domu. Oczyszczacz powietrza Sencor SHA 9400WH w ciągu godziny oczyszcza 483 m³ powietrza. Pochłania, a następnie filtruje powietrze złej jakości, usuwając z niego 99,9% szkodliwych substancji, takich jak roztocza, pyłki, bakterie, zapachy i substancje toksyczne.

CZYSZCZENIE DZIĘKI WYDAJNEMU 8-STOPNIOWEMU SYSTEMOWI FILTRACJI
Już po pierwszym uruchomieniu poczujesz lżejsze i bardziej czyste powietrze. Sencor stworzył oczyszczacz z 8-stopniowym systemem filtracji wysokiej jakości, na który składa się główny system filtracji i kilka filtrów pomocniczych. Dzięki niemu urządzenie jest bardzo skuteczne i znacznie odciąża alergików, osoby bardziej wrażliwe na kurz, a w sezonie grzewczym służy idealnie dosłownie każdemu.

PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ LCD I KILKA PRAKTYCZNYCH FUNKCJI
Wyświetlacz LCD jest czytelny i łatwy w użyciu na każdym kroku. Oczyszczacz oferuje 4 prędkości filtrowania powietrza, timer do 24 godzin, a także dwa zaprogramowane tryby. W trybie AUTO dostosowuje on swoje działanie do poziomu zanieczyszczenia powietrza bez konieczności regulacji. Dla spokojnego i niezakłóconego snu warto używać trybu SLEEP, w którym przyciemnione zostaje podświetlenie i zmniejsza się wydajność urządzenia.

GWARANCJA EKONOMICZNEJ I CICHEJ PRACY
Nie musisz martwić się wysokim zużyciem energii lub hałaśliwą pracą oczyszczacza Sencor. Urządzenie to wyposażone jest w japoński bez szczotkowy silnik prądu stałego, który jest mocny, ekonomiczny i jednocześnie cichy. Pobór mocy oczyszczacza to 70 W, a minimalna wartość decybeli, przy której jest on w stanie efektywnie pracować to jedynie 29 dB. Tak niski poziom hałasu sprawia, iż przy pracującym urządzeniu można swobodnie odpoczywać, a nawet spać.

MONITORUJ POWIETRZE W SWOIM DOMU!
Dzięki czujnikowi jakości powietrza będziesz monitorować stan powietrza w swoim domu. Oczyszczacz ten nie tylko rzetelnie filtruje powietrze na przestrzeni do 50 m2, ale także wykrywa stopień zanieczyszczenia powietrza i zaleca optymalne działanie na rzecz jego filtracji. W razie potrzeby wskaźnik wymiany filtra wskazuje, że ​​należy go wyjąć i wyczyścić.

W JAKIE FILTRY WYPOSAŻONY JEST OCZYSZCZACZ?
1. Filtr wlotowy - za jego pomocą wychwytywane są grube cząsteczki kurzu, alergeny, włosy, sierść zwierząt i nitki unoszące się w powietrzu
2. Filtr pre-HEPA - jest to tak zwany filtr ochronny, który utrzymuje główny filtr HEPA H13 w dobrym stanie i zapewnia jego długą żywotność.
3. Oryginalny koreański filtr HEPA H13 - Filtr HEPA H13 został opracowany przez NASA w celu wychwytywania mikrocząstek kurzu, alergenów, pyłków i roztoczy z wydajnością 99,97%.
4. Filtr węglowy - skutecznie eliminuje z powietrza cząsteczki tworzące nieprzyjemny zapach i toksyny.
5. Filtr formaldehydowy - z 90% skutecznością i we współpracy z filtrem katalitycznym rozkłada nawet najmniejsze cząsteczki substancji toksycznych, np. formaldehydu.
6. Filtr katalityczny (PCO) - dzięki niemu rozkładany jest w powietrzu amoniak, benzen i inne niebezpieczne substancje- filtr uniemożliwia także ich ponowne rozproszenie, np. podczas czyszczenia filtra; usuwa z powietrza wszelkie toksyczne substancje, które w nowych dywanach oraz w meblach.
7. Lampa UV-C - dezynfekuje powietrze o długości fali 254 nm specjalnym promieniowaniem UV-C. Promieniowanie to jest używane w służbie zdrowia i niszczy 99,92% mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby.
8. Technologia jonizacji - dodatkowo zwiększa skuteczność oczyszczania powietrza. Oczyszczacz uwalnia jony, które aktywnie niszczą unoszące się zanieczyszczenia.

GŁÓWNE ZALETY OCZYSZCZACZA
Wydajność powietrza CADR 483 m³ / h
8-stopniowa filtracja zapewnia najwyższą możliwą wydajność
Detektor jakości powietrza
SPECYFIKACJA:
 • Zasilanie: 220 - 240 V / 50 Hz
 • Moc: 70 W.
 • Poziom hałasu: 32/45/57/62 dB (A)
 • Ilość oczyszczonego powietrza CADR: 483 m3 / godz
 • Długość fali lampy UV-C: 254 mm 
 • Żywotność lampy UV-C: około 10000 godzin
 • Idealna wielkość pomieszczenia: 50 m2
 • Rozmiar: 445 x 238 x 680 mm
 • Waga: 9,2 kg
Oczyszczacze powietrza

Opis techniczny

Nadaje się do pomieszczeń do 50 m2
Szybkość dopływu czystego powietrza 483 m3
Ochrona antybakteryjna Nie
Licznik czasu Tak
Wyświetlacz Tak
Moc (W) 70 W
Wysokość (cm) 68 cm
Szerokość (cm) 44,5 cm
Głębokość (cm) 23,8 cm
Kolor Biały
Waga 9,5 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej

Akcesoria

Filtr 4 w 1
SHX 006
Filtr 4 w 1
Filtr 4 w 1 do oczyszczacza powietrza SENCOR SHA 9200WH / SHA 9400WH
Anuluj
porównujesz -
Porównaj