Odkurzacze pionowe

SVC 0625AT Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 4w1 z mopem

  • Pełna swoboda ruchu bez przewodu zasilającego
  • Lekki, cichy i prosty w obsłudze odkurzacz oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie do codziennego sprzątania wszystkich typów powierzchni, włącznie wycierania twardych podłóg.
  • Odkurza i wyciera twarde podłogi jednym ruchem.
Produkty w archiwum
niedostępne
 Jeśli oczekujesz pełnej swobody ruchu podczas codziennego sprzątania, wybierz bezprzewodowy i bezworkowy odkurzacz pionowy 4 w 1 z mopem który sprawi, że sprzątanie stanie się czystą przyjemnością. 
 
Lekki, cichy i prosty w obsłudze odkurzacz oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie do codziennego sprzątania wszystkich typów powierzchni. Doskonale radzi sobie również na twardych powierzchniach. Skutecznie usuwa brud z różnych typów podłóg. Dzięki funkcji mopa, usunie również mokre zabrudzenia i plamy.
 
System filtracji cyklonowej HEPA

Szczotka obrotowa z własnym silnikiem gwarantuje doskonałe wyniki na jakimkolwiek typie podłogi i ułatwia odkurzanie dywanów
Końcówka z oświetleniem LED pozwala dostrzec, najmniejsze cząstki kurzu i ułatwia odkurzanie w ciemniejszych miejscach. Urządzenie posiada także, funkcja samodzielnego stania do tymczasowego odłożenia i wygodnego przechowywania.

Dzięki końcówce obracającej się w zakresie 180° i niskiej masie odkurzacza, z łatwością posprzątamy powierzchnię pod meblami, a także w rożnych zakamarkach. 
 
Urządzenie zostało wyposażone w: 

Ergonomiczną rękojeść
wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania akumulatora
2 prędkości pracy: wysoka moc przy wydłużonym czasie odkurzania
Dostarczane akcesoria: końcówka szczelinowa i końcówka szczotkowa
Technologia bezworkowa, objętość pojemnika na kurz: 0,5 l
Prosty system umożliwiający szybkie opróżnianie pojemnika na kurz i czyszczenie filtra.
Typ akumulatora: Li-Ion 2 200 mAh
Napięcie zasilające: 25,2 V
Poziom hałasu: 79  dB
Wymiary: szerokość: 273 mm, wysokość: 1 160 mm, głębokość: 162 mm
Masa: 2, 5kg
 
ODKURZACZE SENCOR
Gwarantujemy, że wszystkie odkurzacze SENCOR są bardzo wydajne, precyzyjnie zaprojektowane i spełniają przemysłowe przepisy sanitarne. Zastosowane materiały, unikalne procesy produkcyjne, opatentowane technologie gwarantują wyjątkową wartość użytkową naszych produktów i sprawiają, że są popularne na całym świecie. Nasze urządzenia są niezwykle wydajne pomimo niskiego zużycia energii. 
 
STOJĄCY ODKURZACZ 4 W 1
Sencor zapewnia doskonałe i funkcjonalne połączenie technologii w swoich urządzeniach! 
Świetnie sprawdzi się zarówno podczas odkurzania różnorodnych dywanów, a także w przypadku mycia podłogi. Dzięki funkcji odkurzacza ręcznego, dzięki niemu z łatwością usuniesz kurz i brud z mebli i licznych półek. Dzięki swojej lekkości, wspaniale sprawdzi się także podczas sprzątania foteli czy wnętrza samochodów.
 
ODKRYJ KORZYŚCI OŚWIETLENIA LED
Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED możesz łatwo i prosto dostrzec najdrobniejszy brud i drobny kurz. Oświetlenie LED jest umieszczone pośrodku obracającej się dyszy, a światło skutecznie oświetla sprzątaną powierzchnię.
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI FILTR HEPA I PRACA BEZ PYŁU
Filtr HEPA jest bardzo skuteczny i zatrzymuje najmniejsze cząsteczki kurzu i licznych alergenów, łatwy do mycia, czyszczenia i wymiany. Pojemnik na kurz o pojemności 0,5 litra można w każdej chwili opróżnić i przepłukać.
 
WYDAJNE CZYSZCZENIE
W urządzeniu zastosowany został akumulator pojemnościowy, który zapewnia dużą moc ssania i jeszcze wydajniejsze czyszczenie. Posiada także szczotkę obrotową, która z łatwością poradzi sobie z zabrudzeniami na twoim dywanie. Doskonale usuwa sierść, okruchy i inne liczne zabrudzenia.
 
Odkurzacze pionowe

Opis techniczny

Bezworkowy
Poziom hałasu 79 dB
Zasilanie Aku
Konstrukcja 4 in 1
Filtr HEPA
Żywotność baterii 50 min
Czas ładowania 6 godzin
Pojemność worka/naczynia 0,5 l
Wysokość (cm) 116 cm
Szerokość (cm) 27,3 cm
Głębokość (cm) 16,2 cm
Kolor Czarny/Szary
Waga 2,5 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej

Akcesoria

Filtr HEPA
SVX 023HF
Filtr HEPA
Filtr HEPA do odkurzacza SVC 8618GD, SVC 8621TI, SVC 0625AT
Zestaw mopów
SVX 035BL
Zestaw mopów
Zestaw mopów do SVC 8936, SVC 0625.
Anuluj
porównujesz -
Porównaj