Produkty w archiwum Do pobrania
Odkurzacze pionowe

SVC 0625AT Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 4w1 z mopem

  • Pełna swoboda ruchu bez przewodu zasilającego
  • Lekki, cichy i prosty w obsłudze odkurzacz oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie do codziennego sprzątania wszystkich typów powierzchni, włącznie wycierania twardych podłóg.
  • Odkurza i wyciera twarde podłogi jednym ruchem.
Produkty w archiwum
niedostępne
 Jeśli oczekujesz pełnej swobody ruchu podczas codziennego sprzątania, wybierz bezprzewodowy i bezworkowy odkurzacz pionowy 4 w 1 z mopem który sprawi, że sprzątanie stanie się czystą przyjemnością. 
 
Lekki, cichy i prosty w obsłudze odkurzacz oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie do codziennego sprzątania wszystkich typów powierzchni. Doskonale radzi sobie również na twardych powierzchniach. Skutecznie usuwa brud z różnych typów podłóg. Dzięki funkcji mopa, usunie również mokre zabrudzenia i plamy.
 
System filtracji cyklonowej HEPA

Szczotka obrotowa z własnym silnikiem gwarantuje doskonałe wyniki na jakimkolwiek typie podłogi i ułatwia odkurzanie dywanów
Końcówka z oświetleniem LED pozwala dostrzec, najmniejsze cząstki kurzu i ułatwia odkurzanie w ciemniejszych miejscach. Urządzenie posiada także, funkcja samodzielnego stania do tymczasowego odłożenia i wygodnego przechowywania.

Dzięki końcówce obracającej się w zakresie 180° i niskiej masie odkurzacza, z łatwością posprzątamy powierzchnię pod meblami, a także w rożnych zakamarkach. 
 
Urządzenie zostało wyposażone w: 

Ergonomiczną rękojeść
wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania akumulatora
2 prędkości pracy: wysoka moc przy wydłużonym czasie odkurzania
Dostarczane akcesoria: końcówka szczelinowa i końcówka szczotkowa
Technologia bezworkowa, objętość pojemnika na kurz: 0,5 l
Prosty system umożliwiający szybkie opróżnianie pojemnika na kurz i czyszczenie filtra.
Typ akumulatora: Li-Ion 2 000 mAh
Napięcie zasilające: 25,2 V
Poziom hałasu: 79  dB
Wymiary: szerokość: 273 mm, wysokość: 1 160 mm, głębokość: 162 mm
Masa: 2, 5kg
 
ODKURZACZE SENCOR
Gwarantujemy, że wszystkie odkurzacze SENCOR są bardzo wydajne, precyzyjnie zaprojektowane i spełniają przemysłowe przepisy sanitarne. Zastosowane materiały, unikalne procesy produkcyjne, opatentowane technologie gwarantują wyjątkową wartość użytkową naszych produktów i sprawiają, że są popularne na całym świecie. Nasze urządzenia są niezwykle wydajne pomimo niskiego zużycia energii. 
 
STOJĄCY ODKURZACZ 4 W 1
Sencor zapewnia doskonałe i funkcjonalne połączenie technologii w swoich urządzeniach! 
Świetnie sprawdzi się zarówno podczas odkurzania różnorodnych dywanów, a także w przypadku mycia podłogi. Dzięki funkcji odkurzacza ręcznego, dzięki niemu z łatwością usuniesz kurz i brud z mebli i licznych półek. Dzięki swojej lekkości, wspaniale sprawdzi się także podczas sprzątania foteli czy wnętrza samochodów.
 
ODKRYJ KORZYŚCI OŚWIETLENIA LED
Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED możesz łatwo i prosto dostrzec najdrobniejszy brud i drobny kurz. Oświetlenie LED jest umieszczone pośrodku obracającej się dyszy, a światło skutecznie oświetla sprzątaną powierzchnię.
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI FILTR HEPA I PRACA BEZ PYŁU
Filtr HEPA jest bardzo skuteczny i zatrzymuje najmniejsze cząsteczki kurzu i licznych alergenów, łatwy do mycia, czyszczenia i wymiany. Pojemnik na kurz o pojemności 0,5 litra można w każdej chwili opróżnić i przepłukać.
 
WYDAJNE CZYSZCZENIE
W urządzeniu zastosowany został akumulator pojemnościowy, który zapewnia dużą moc ssania i jeszcze wydajniejsze czyszczenie. Posiada także szczotkę obrotową, która z łatwością poradzi sobie z zabrudzeniami na twoim dywanie. Doskonale usuwa sierść, okruchy i inne liczne zabrudzenia.
 
Odkurzacze pionowe

Opis techniczny

Bezworkowy
Poziom hałasu 79 dB
Zasilanie Aku
Konstrukcja 4 in 1
Filtr HEPA
Żywotność baterii 50 min
Czas ładowania 6 godzin
Pojemność worka/naczynia 0,5 l
Wysokość 116 cm
Szerokość 27,3 cm
Głębokość 16,2 cm
Kolor CZARNY/SZARY
Waga 2,5 kg

Pobierz

Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Zdjęcia
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj