SSM 9404RD Opiekacz 3 w 1 - kanapki, grill, gofry

  • 3 wymienialne płyty podgrzewające
  • Automatyczna regulacja temperatury
  • Łatwe w czyszczeniu płyty podgrzewające
Produkty w archiwum
niedostępne
Ulubione przekąski teraz dzięki jednemu urządzeniu- opiekaczowi Sencor SSM 9404RD. To urządzenie, na którym z łatwością przyrządzisz cztery trójkątne tosty, ugrillujesz mięso, a nawet zrobisz chrupiące, słodkie gofry. Dobrze zaprojektowany i posiadający nieprzywierającą powierzchnię opiekacz sprawia, iż codziennie używanie go jest banalnie proste.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ
Szukasz urządzenia 3 w 1? Właśnie znalazłeś! Opiekacz Sencor pozwala na zrobienie trzech różnych przekąsek- tostów, gofrów oraz mięsa, a wszystko to dzięki trzem różnym blaszkom do opiekania. Toster zajmuje niewiele miejsca, można go przechowywać pionowo, a dzięki temu masz w kuchni więcej miejsca na pozostałe kuchenne przedmioty i akcesoria. Blachy łatwo jest wyjąć oraz umyć, dzięki czemu korzystanie z opiekacza jest komfortowe i z chęcią będziesz to robił Ty jak i inni członkowie rodziny. Opiekacz posiada także praktyczne wskaźniki LED, które zasygnalizują, kiedy urządzenie jest już gotowe do użycia.

BEZPIECZEŃSTWO
By korzystanie z opiekacza Sencor było w pełni bezpieczne, został on wyposażony we wbudowany mechanizm zabezpieczający, ma także antypoślizgowe nóżki, które uchronią go przed zsuwaniem się z kuchennego blatu. Opiekacz posiada także izolowany uchwyt, dzięki któremu można wyjąć z niego gotowe już jedzenie zawsze wygodnie i bezpiecznie. 

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 700 W.
  • Długość przewodu zasilającego: 85 cm
  • Rozmiar: 225 x 224 x 86 mm
  • Waga: 1,16 kg
Opiekacze do kanapek

Opis techniczny

Kształt kanapki Trójkąt
Termostat Nie
Rozszerzenie do gofrów Tak
Wskaźnik stanu pracy Tak
Moc (W) 700 W
Wysokość (cm) 8,6 cm
Szerokość (cm) 22,4 cm
Głębokość (cm) 22,5 cm
Kolor Czarny/Czerwony
Waga 1,2 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj