SSM 9510SS Opiekacz do kanapek (5 w 1)

  • 5 wymienialnych płytek do pieczenia
  • Korpus typu CoolTouch
  • Powierzchnie do pieczenia łatwe w utrzymaniu czystości
199,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Opiekacz do kanapek Sencor SSM 9510SS to urządzenie 5 w 1, a więc wielofunkcyjne urządzenie, które znajdzie kilka zastosowań w Twojej kuchni. Opiekacz pozwoli Ci w kilka minut stworzyć pyszne i zdrowe przekąski. 5 różnych wymienialnych powierzchni pozwala na przyrządzenie trójkątnych tostów, kwadratowych kanapek, gofrów, można na nim nawet grillować kawałki mięsa. Nieprzywierająca teflonowa powierzchnia chroni jedzenie przed przypaleniem, a także pozwala bardzo łatwo się czyścić.

WIELOFUNKCYJNY OPIEKACZ SENCOR
Dzięki opiekaczowi Sencor możesz przygotować w danej chwili dokładnie to, na co masz ochotę. Opiekacz posiada aż 5 różnych blach do pieczenia i opiekania, dzięki którym w mig zrobisz tosty, panini, gofry, a nawet grillowane mięso na obiad lub kolację. Z łatwością możesz podmieniać blaszki, a ich nieprzywierająca powłoka sprawia, iż jedzenie nie będzie Ci się przypalać, a urządzenie w łatwy sposób utrzymasz w czystości. Łatwość czyszczenia zapewnia także wysokiej jakości wykończenie opiekacza stalą nierdzewną.

ŁATWY W UŻYCIU
Dzięki wskaźnikom LED obsługa urządzenia jest niemal dziecinnie prosta. Opiekacz sygnalizuje swoją pracę za pomocą czerwonej kontrolki czynności, a także gotowość do pieczenia (gotowość nagrzania) przy pomocy kontrolki zielonej. Opiekacz ten można przechowywać w pozycji pionowej, dzięki czemu zachowuje on niewiele miejsca w kuchennej szafce. 

OBUDOWA COOLTOUCH
Obudowa urządzenia nie nagrzewa się podczas użytkowania, opiekacz posiada także izolowany termicznie uchwyt. O to wszystko zadbała marka Sencor, której zależy, by tworzone przez nią sprzęty były bezpieczne i komfortowe w użyciu przez wszystkich. 

JESZCZE WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA 
Wbudowany mechanizm zabezpieczający opiekacz przed przegrzaniem oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Z opiekacza mogą korzystać także dzieci, zawsze jednak pod pilnym nadzorem osoby dorosłej. 

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 700 W.

  • Długość przewodu zasilającego: 85 cm

Opiekacze do kanapek

Opis techniczny

Kształt kanapki Trójkąt
Rozszerzenie do gofrów Tak
Wskaźnik stanu pracy Tak
Moc (W) 700 W
Kolor Srebrny

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj