Wróć do Osuszacze powietrza

SDH 1020WH Osuszacz powietrza

  • Wydajność: 10 l / 24 godz.
  • Odpowiedni do pomieszczeń do 31 m²
  • Objętość zbiornika na kondensat: 2,1 litry.
Produkty w archiwum
niedostępne

OSUSZACZ SDH 1020WH POMOŻE CI USUNĄĆ WILGOĆ Z ZAWILGOCONYCH POMIESZCZEŃ
Pożegnaj się z nadmiarem wilgoci i komplikacjami z tym związanymi. Osuszacz SDH 1020WH skutecznie eliminuje wilgoć w pomieszczeniach do 31 m². Jego działanie jest bardzo skuteczne, dobrze radzi sobie z tworzeniem się różnych pleśni, a nawet może pomóc w szybszym wysuszeniu wypranego prania.
Posiada bardzo dobrą wydajność osuszania 10 l w 24 godziny, a także ma kompaktowe wymiary, aby dobrze pasować do różnych przestrzeni. Zintegrowany uchwyt pomaga przenosić urządzenie z miejsca na miejsce, dzięki czemu możesz mieć je wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

WYBIERZ JEDEN Z DWÓCH TRYBÓW PRACY
Urządzenie oferuje do wyboru dwa tryby pracy, które z pewnością docenisz. Pierwszy to zbiornik na kondensat o pojemności 2,1 l, dzięki któremu może pracować dłużej niż 24 godziny bez konieczności wymiany. Drugi tryb to ciągła praca, która polega na odprowadzaniu wilgoci do odpływu. W ten sposób skutecznie, szybko i przede wszystkim trwale usuwana jest wilgoć- nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

CZY WIESZ, JAKIE FUNKCJE / TRYBY MOŻESZ USTAWIĆ?
1. Osuszacz utrzymuje ustawiony poziom wilgotności - w tym trybie dostosowuje się idealnie do Twoich potrzeb. Ustaw poziom wilgotności, który najbardziej Ci odpowiada! Regulacja jest prosta i można ją wybrać w zakresie 35-85%, z przełączaniem co 5%.
2. Elektroniczny minutnik - Oczywiście nie może zabraknąć elektronicznego timera z możliwością włączenia lub wyłączenia do 24 godzin. Sprzęt tak długo, jak tego wymagasz.

OSUSZACZ SAM SPRAWDZA JAKA WILGOTNOŚĆ JEST W DANYM POMIESZCZENIU
Ta funkcja umożliwia Ci pełną kontrolę nad działaniem osuszacza. Posiada on intuicyjne sterowanie oraz cyfrowy wyświetlacz pokazujący stężenie wilgotności w pomieszczeniu- Ty decydujesz do jakiego stopnia ma osuszyć powietrze. Nie musisz też martwić się wysokim poborem prądu! Urządzenie pracuje bardzo ekonomicznie przy poborze mocy 340 W.

CIESZ SIĘ CICHĄ I MAKSYMALNIE BEZPIECZNĄ PRACĄ
Poziom głośności pracy osuszacza to jedynie 54 db (A). Pracuje on cicho, nawet jeśli ustawiony jest w sypialni lub salonie, więc możesz spać lub odpoczywać podczas osuszania. Marka Sencor stawia również na bezpieczeństwo, nawet gdy jesteś poza zasięgiem. Urządzenie wyłączam się automatycznie, jeśli zbiornik na odprowadzoną wilgoć jest pełny i posiada też automatyczny tryb przeciwzamrożeniowy.
 
OPIS TECHNICZNY
Zdolność osuszania: 10 l / h 24
wejścia energii: 340 W
czynnik energii EEV: 1,8 l / kWh
Pojemność zbiornika 2.1 l
Czynnik chłodniczy i wypełnienie: R290 / 100 g
Przepływający strumień powietrza / godzinę: 107 m 3 / h 
hałasu: 54 db (A)
Wymiary: 32 x 21,5 x 42 cm
Waga netto / brutto: 11,3 / 12 kg
Temperatura pracy: 5-32 ° C
Zalecana powierzchnia pomieszczenia: 19-31 m²

Osuszacze powietrza

Opis techniczny

Nadaje się do pomieszczeń do 31 m2
Licznik czasu Nie
Moc (W) 340 W
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj