SDH 2020WH Osuszacz powietrza

  • Wydajność: 20 l / 24 godz.
  • Odpowiedni do pomieszczeń do 52 m²
  • Objętość zbiornika na kondensat: 3 l
Produkty w archiwum
niedostępne
OSUSZACZ SDH 2020WH- IDEALNY DO NAJBARDZIEJ ZAWILGOCONYCH PRZESTRZENI
Pożegnaj się z wilgocią i potencjalnymi problemami, które powoduje wilgoć. Osuszacz powietrza SDH 2020WH skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z mieszkania, nowego budynku, piwnicy, strychu czy domu oraz skutecznie walczy z pleśnią, jak również może pomóc wysuszyć pranie. To urządzenie o bardzo dobrej wydajności osuszania wynoszącej 20 l w 24 godziny. Przeznaczony jest do osuszania powierzchni do 52 m2. Osuszacz Sencor posiada idealne, kompaktowe wymiary, dlatego świetnie nadaje się do ustawienia w różnych miejscach, a kółka i zintegrowany uchwyt pozwalają łatwo przenosić go z miejsca na miejsce. Ustawisz go dokładnie tam, gdzie najbardziej tego potrzebujesz!

WYBIERZ Z DWÓCH TRYBÓW PRACY
Urządzenie oferuje do wyboru dwa tryby pracy, które z pewnością docenisz. Pierwsza to zbiornik kondensatu o pojemności 3 l, z którym osuszacz pracuje przez dwa dni bez konieczności wymiany. Drugi to ciągłe odprowadzanie wychwyconej wilgoci, możliwe dzięki podłączeniu do stałego odpływu. Ciągłe odprowadzanie wody pozwala na nieustanną pracę nawet przy pełnej mocy. W ten sposób skutecznie, szybko i przede wszystkim trwale usuwa wilgoć z bardzo wilgotnych miejsc- nie trzeba przy tym pilnować urządzenia.

CZY WIESZ, JAKIE FUNKCJE / TRYBY MOŻESZ USTAWIĆ?
1. Inteligentny tryb osuszania - dzięki tej funkcji nie musisz się o nic martwić. Urządzenie potrafi wykryć stężenie wilgoci w pomieszczeniu i na bieżąco reguluje moc wentylatora w celu efektywnego osuszania przy maksymalnej oszczędności energii.
2. Tryb Turbo - reguluje prędkość wentylatora w trzech etapach. W trybie Turbo możesz ustawić osuszacz na wysoką, średnią lub normalną wydajność. Normalna i średnia prędkość jest odpowiednia do standardowej pracy i można nimi przewietrzyć do 125 m3 powietrza. Wysoka wydajność 168 m3 powietrza jest idealna w nagłych sytuacjach, w których pomieszczenie jest zbyt wilgotne i potrzeba skutecznego wyniku w krótszym czasie.
3. Osuszacz utrzymuje ustawiony poziom wilgotności - w tym trybie dostosowuje się on idealnie do Twoich potrzeb. Ustaw poziom wilgotności, który najbardziej Ci odpowiada. Regulacja jest prosta i można ją wybrać w zakresie 35-85%, z przełączaniem co 5%.
4. Elektroniczny minutnik - oczywiście nie może zabraknąć elektronicznego timera z możliwością włączenia lub wyłączenia do 24 godzin. Za pomocą timera osuszanie trwa tyle, ile chcesz.

DOWIEDZ SIĘ JAKIE JEST STĘŻENIE WILGOTNOŚCI W POMIESZCZENIU
Urządzenie posiada czytelną kontrolkę i wyświetlacz cyfrowy, na którym pokazuje Ci stężenie wilgoci w pomieszczeniu. Wyświetlacz pokazuje także dostępne funkcje osuszacza oraz jego aktualną aktywność. Nie musisz też martwić się wysokim zużyciem energii! Osuszacz pracuje bardzo ekonomicznie z poborem mocy 440W.
CIESZ SIĘ CICHĄ I MAKSYMALNIE BEZPIECZNĄ PRACĄ
Poziom hałasu osuszacza waha się od 41 do 46 dB (A), dlatego można ustawić go nawet w salonie lub w sypialni. Jest wystarczająco cichy, by móc odpoczywać, a nawet spać podczas jego działania. Urządzenie pracuję bezpiecznie w każdej sytuacji, można je więc zostawić w trybie działania nawet wtedy, gdy wychodzisz do pracy. Wyłącza się automatycznie, gdy zbiornik jest pełny oraz posiada automatyczny tryb przeciwzamrożeniowy.

GŁÓWNE KORZYŚCI OSUSZACZA SDH 2020WH
Wydajność osuszania 20 l / 24 godziny.
Objętość pojemnika na skropliny 3 l z możliwością ciągłego podłączenia do stałego odpływu.
Pomieszczenie osuszające o powierzchni do 52 m2.
 
SPECYFIKACJA:
Napięcie zasilania: 220 - 240 V.
Moc: 360 W.
Wydajność odmgławiania: 20 l / 24 godziny
Pojemność przechowywania: 3,0 litry
Przepływ powietrza (wysoka / normalna prędkość wentylatora): 99/125/168 m3 / h
Poziom hałasu: 46 dB
Wymiary: 350 × 245 × 510 mm
Waga: 16,2 kg
Osuszacze powietrza

Opis techniczny

Nadaje się do pomieszczeń do 52 m2
Licznik czasu Tak
Moc (W) 440 W
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj