SDH 3020WH Osuszacz powietrza

  • Wydajność: 30 l / 24 godz.
  • Odpowiedni do pomieszczeń do 73 m²
  • Objętość zbiornika na kondensat: 3 l
Produkty w archiwum
niedostępne
POZNAJ SWÓJ OSUSZACZ SDH 3020WH OD SENCORA
Pożegnaj się z wilgocią w domu. Osuszacz powietrza SDH 3020WH skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z mieszkania, nowego budynku, piwnicy, strychu i domu. Działa również jako skuteczna profilaktyka przeciwko pleśni, może pomóc nawet wysuszyć pranie. Wydajność osuszania to aż 30 l w 24 godziny, a maksymalna powierzchnia osuszania bez przenoszenia osuszacza to 73 metry kwadratowe. Sencor zadbał o to, by osuszacz posiadał kompaktowe wymiary, dzięki czemu można wygodnie zmieścić go wszędzie- można ustawić go tam, gdzie to najbardziej potrzebne. Łatwe przenoszenie osuszacza z miejsca na miejsce zapewniają kółka oraz zintegrowany uchwyt.

PRACA CIĄGŁA LUB ZE ZBIORNIKIEM OD 3 L
Osuszacz działa na dwa sposoby. Jednym z nich jest duży 3-litrowy zbiornik kondensatu, który wystarcza na dwa dni bez wymiany podczas normalnej pracy. Drugi to możliwość ciągłego drenażu poprzez podłączenie do stałego odpływu. Dzięki ciągłemu połączeniu osuszacz pracuje w sposób ciągły, aby jak najskuteczniej usuwać wilgoć bez konieczności ciągłego wylewanie kondensatu.
 
DOSTĘPNE FUNKCJE I TRYBY PRACY OSUSZACZA
Duża powierzchnia osuszania, świetna wydajność oraz praca ciągła lub ze zbiornikiem to nie wszystkie funkcje tego osuszacza. Ma on także dodatkowe funkcje i tryby działania, a należą do nich:
1. Inteligentny tryb osuszania - dzięki tej funkcji nie musisz się o nic martwić. Osuszacz wykrywa stężenie wilgoci w pomieszczeniu i na bieżąco reguluje moc wentylatora w celu efektywnego osuszania przy maksymalnej oszczędności energii.
2. Tryb Turbo- reguluje prędkość wentylatora w dwóch etapach. W trybie Turbo możesz ustawić osuszacz na wysoką lub normalną wydajność. Normalna prędkość jest odpowiednia do normalnej pracy, która umożliwia osuszenie 166 m3 powietrza. Wysoka wydajność 191 m3 powietrza jest idealna w nagłych sytuacjach, gdy pomieszczenie jest zbyt wilgotne i potrzeba szybciej je osuszacz w krótszym czasie.
3. Utrzymywanie ustawionego poziom wilgotności - w tym trybie osuszacz dostosowuje się idealnie do Twoich potrzeb. Ustaw poziom wilgotności, który najbardziej Ci odpowiada. Regulacja jest prosta i można ją wybrać w zakresie 35-85%, z przełączaniem co 5%.
4. Elektroniczny minutnik - oczywiście nie może zabraknąć elektronicznego timera z możliwością włączenia lub wyłączenia do 24 godzin. Za pomocą timera urządzenie działa tak długo, jak tego potrzebujemy.

CYFROWY WYŚWIETLACZ POKAZUJĄCY POZIOM WILGOTNOŚCI
Zachowaj pełną kontrolę nad pracą osuszacza przy pomocy cyfrowego wyświetlacza. Wskaźnik wilgotności pokazuje na wyświetlaczu poziom wilgotności w pomieszczeniu. Można na nim także sprawdzić ustawione funkcje i obecną aktywność urządzenia.
 
CICHA I MAKSYMALNIE BEZPIECZNA PRACA
Poziom hałasu urządzenia nie przekracza 50 dB (A). Można go więc z powodzeniem używać nawet gdy odpoczywasz przy książce, czy chcesz spać i mieć optymalną wilgotność w pomieszczeniu. Pracuje bezpiecznie w każdej sytuacj- wyłącza się automatycznie, gdy zbiornik osuszacza jest pełny. Urządzenie posiada także automatyczny tryb przeciwzamrożeniowy.

GŁÓWNE KORZYŚCI TEGO OSUSZACZA:
-Wydajność osuszania 30 l / 24 godziny
Objętość pojemnika na skropliny 3 l z możliwością ciągłego podłączenia do stałego odpływu
Osuszacz powietrza o powierzchni 73 m2
 
SPECYFIKACJA:
Zasilanie: 220 - 240 V / 50 Hz
Moc: 550 W.
Wydajność odmgławiania: 30 l / 24 godz
Pojemność przechowywania: 3,0 litry
Rodzaj i ilość czynnika chłodniczego: R290 / 100g
Poziom hałasu: 50 / 48,5 dB (A)
Rozmiar: 386 x 260 x 500 mm
Waga: 18,2 kg
Osuszacze powietrza

Opis techniczny

Nadaje się do pomieszczeń do 73 m2
Licznik czasu Tak
Automat.program Tak
Moc (W) 715 W
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj