SPR 3900SS Szybkowar elektryczny

  • Skraca o ponad połowę czas procesu gotowania
  • Umożliwia gotowanie nasion roślin strączkowych (fasole, ciecierzyca itd.) bez uprzedniego namaczania
  • Umożliwia przyrządzanie smakowitych potraw z ciężkich gatunków mięsa
Produkty w archiwum
niedostępne

Szukasz funkcjonalnego i nowoczesnego szybkowaru, który będzie praktyczny, a jednocześnie stanowić będzie ciekawy element dekoracyjny Twojej kuchni? Szybkowar SPR 3900SS jest taki w 100%- pozwala na wydajniejsze oraz szybsze gotowanie niż tradycyjne garnki. Dzięki używaniu na co dzień szybkowara, znacznie oszczędzasz i czas i energię, które byłyby dwukrotnie większe podczas tradycyjnego gotowania na kuchence gazowej lub elektrycznej. Szybkowar ma pojemność aż 5,5 litra, co pozwala jednocześnie przygotować naprawdę dużo jedzenia- idealnie dla sporej rodziny lub na przyjęcie. 

GOTOWANIE W SZYBKOWARZE- DLACZEGO WARTO?
Gotowanie w takim urządzeniu ma bardzo wiele zalet. Do głównych należy to, iż gotowane, smażone lub pieczone dania zachowują 100% swojego smaku i aromatu. Szybkowar idealnie sprawdza się w gotowaniu roślin strączkowych i twardych rodzajów mięs- sprawia, iż robią się one miękkie, a wręcz rozpływają się w ustach. Gotowanie w szybkowarze to zdrowsze gotowanie, a także skrócenie czasu gotowania nawet o połowę.

10 PROGRAMÓW DLA TWOJEJ WYGODY
Prezentowany model szybkowara pozwala na ustawienie aż 10 różnych programów. Sam możesz wybrać czas gotowania, temperaturę oraz odpowiedni poziom ciśnienia w szybkowarze. Urządzenie oferuje takie programy jak: powolne gotowanie, pieczenie, gotowanie na parze, smażenie na oleju, gotowanie mięsa, gotowanie drobiu, gotowanie roślin strączkowych, gotowanie ryżu, robienie jogurtu. Sencor daje także możliwość zrobienia własnych ustawień i przyrządzania potraw tak, jak sami uznamy za stosowne co do poziomu temperatury czy czasu gotowania. 

Dzięki funkcji opóźnionego startu można ustawić szybkowar tak, by zaczął swoją pracę dokładnie wtedy, gdy nam to pasuje- np. na godzinę przed naszym powrotem do domu.

DLACZEGO JESZCZE SENCOR SPR 3900SS JEST WYJĄTKOWY?
Szybkowar marki Sencor pozwala na 7 sposobów regulować i ustawiać poziom ciśnienia wewnątrz naczynia- można to zrobić w zakresie 20 kPa- 80 kPa. Dla bezpieczeństwa użytkownika posiada on 9 mechanicznych oraz 2 elektroniczne zabezpieczenia. Jedzenie może pozostać tak długo ciepłe, jak tego potrzebujesz dzięki funkcji KEEP WARM- jedzenie można utrzymać w zakresie temperatur 60-80 stopni. Szybkowar nadaje się do mycia w zmywarce.

15 MODUŁÓW BEZPIECZEŃSTWA
Dla bezpiecznego użytkowania urządzenia, wyposażone jest ono w 15 modułów zabezpieczeń, wśród których można wyróżnić: zabezpieczenie przed otwarciem podczas gotowania, sprawdzenie dobrego zamknięcia pokrywy przed uruchomieniem urządzenia, regulacja temperatury i ciśnienia, bezpiecznik termiczny- bezpiecznik ten reaguje, gdy temperatura w szybkowarze jest zbyt wysoka, w takiej sytuacji urządzenie automatycznie się wyłącza. 

Informacje techniczne:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 1100 W.

  • Ciśnienie robocze: 20 - 80 kPa

  • Wymiary: 351 × 351 × 360 mm

  • Waga: 6,0 kg

Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Pokrywa Tak
Termostat Tak
Ustawienie temperatury Tak
Mycie w zmywarce Tak
Absolutna objętość 5,5 l
Maks. objętość gotowania 4 l
Moc (W) 1 100 W
Wysokość (cm) 36 cm
Szerokość (cm) 35,1 cm
Głębokość (cm) 35,1 cm
Kolor Srebrny
Waga 6 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj