SSV 230WH Elektryczna tarka spiralna

  • 2 rodzaje ostrzy ze stali nierdzewnej
  • Ekstra szeroki podajnik do łatwej obsługi
  • Nóżki antypoślizgowe dla maksymalnego bezpieczeństwa
Produkty w archiwum
niedostępne
  • Spaghetti: Przygotuj spaghetti warzywne lub makarony owocowe do dekoracji talerza. Możesz je także ugotować i podawać jako zdrową alternatywę do makaronów.
  • Spraw by twoja sałatka wyglądała wykwintnie z ogórkiem pokrojonym w spiralki zamiast na plasterki albo użyj ostrza do krojenia pasków do zrobienia pieczonych chipsów z cukinii.
  • Pojemnik o dużej objętości, w którym zgromadzane są makarony, ułatwia dodawanie spirali do innych składników. Ubijak i podajnik wspólnie wprowadzają warzywa do ostrza.
  • Skończ z nudą w twojej kuchni i kreuj oryginalne oraz dietetyczne przepisy z użyciem elektrycznej tarki spiralnej SENCOR SSV 230WH.
Nie możesz przekonać dzieci, by jadły dostateczną ilość owoców lub warzyw? Spróbuj przygotować im marchewkowe spaghetti lub makarony owocowe i zobaczysz, jak szybko będą je uwielbiać. Gwarantujemy, że tego pomocnika pokochają nie tylko osoby uwielbiające zdrowy styl życia albo jarosze, ale także ci, którzy dotąd warzyw zbytnio nie uwielbiali.

Przygotowanie warzyw stanie się szybsze i prostsze. Dzięki użyciu elektrycznej tarki spiralnej minuty zamienią się w sekundy. Idealna do zwiększenia używanych ilości warzyw do gotowania.

SENCOR SSV 230WH to doskonały sposób, jak podnieść ilość spożywanych warzyw w twojej diecie i znaleźć alternatywę do klasycznych makaronów. W porównaniu z tradycyjnym spaghetti bolognese, warzywne zawiera około 1/10 sacharydów, nie mówiąc już o wysokim udziale witamin, substancji odżywczych, antyutleniaczy i błonnika. Kolejną zaletą jest to, że nie zawiera nawet śladowych ilości zbóż, więc nadaje się także dla wielu alergików.

Jest to proste urządzenie kuchenne zbudowane z kilku części. W minutę zmontujesz je albo posprzątasz. Dzięki temu jeżeli nie korzystasz z niego, nie musisz mieć go nieustannie pod ręką. A dzięki zdejmowanym nożom czyszczenie jest naprawdę proste i szybkie.

2 rodzaje ostrzy ze stali nierdzewnej
  • Ostrze do spirali
  • Ostrze do produkcji spaghetti

Ekstra szeroki podajnik do łatwej obsługi – 74 mm
Pobór mocy: 90 W
Nóżki antypoślizgowe dla maksymalnego bezpieczeństwa
Długość przewodu zasilającego: 1,2 m
220–240 V, 50/60 Hz
Szatkownice i tarki

Opis techniczny

Moc (W) 90 W
Liczba prędkości (stopni) 1
Kolor Biały/Zielony

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj