1.lipca 2019

INFORMACJA O DOBROWOLNYM WYCOFANIU Z RYNKU KLIMATYZATORÓW PRZENOŚNYCH SENCOR SAC MT1221CH I SAC MT1222CH

INFORMACJA O DOBROWOLNYM WYCOFANIU Z RYNKU KLIMATYZATORÓW PRZENOŚNYCH SENCOR SAC MT1221CH I SAC MT1222CH
Spółka FAST ČR a.s. (dalej zwana firmą) zwraca się do klientów, którzy zakupili klimatyzatory przenośne  Sencor  SAC MT1221CH i SAC MT1222CH, aby skontaktowali się z polskim oddziałem firmy (dane kontaktowe poniżej), która zapewni interwencję serwisową u Państwa, lub o zwrot produktu do punktu sprzedaży, gdzie został on zakupiony, gdzie klientowi zostanie zwrócona pełna cena zakupu. Konieczny jest natychmiastowy serwis urządzenia lub niezwłoczne zakończenie jego użytkowania.
Na podstawie przeprowadzonych badań jakościowych zachodzi podejrzenie, że w określonych warunkach podczas pracy przedmiotowego wyrobu może dojść do uszkodzenia wewnętrznej instalacji elektrycznej produktu. Firma otrzymała do dnia dzisiejszego 2 zgłoszenia o wadliwości wyżej wymienionych produktów.

Bezpieczeństwo wyrobów jest dla firmy najwyższym priorytetem. Wszystkie nasze wyroby muszą spełniać wymagania międzynarodowych i krajowych przepisów prawnych oraz odpowiednich norm.  Przenośne klimatyzatory SENCOR SAC MT1221CH i SAC MT1222CH przeszły wszystkie potrzebne testy dopuszczające wprowadzenie produktu na rynek UE i otrzymały certyfikat zgodności CE (testy mechaniczne, elektryczne i chemiczne).

Po otrzymaniu podanych powyżej zgłoszeń wszczęliśmy procedurę ponownych badań jakościowych, które doprowadziło do identyfikacji wady w modelach klimatyzatorów mobilnych SENCOR SAC MT1221CH i  SAC MT1222CH, a następnie do wstrzymania sprzedaży tego produktu i jego wycofania z rynku.

Klimatyzatory przenośne SENCOR SAC MT1221CH lub SAC MT1222CH klient może zwrócić w miejscu zakupu lub skontakotwać się z serwisem. W celu uzyskania bliższych informacji lub w razie jakiegokolwiek problemu, klienci mogą zwrócić się do centrum kontaktowego firmy pod adresem e-mail: serwis@fastpoland.pl, lub pod numerem telefonu: +48 22 839-52-27 wew. 23.  (8.00 – 16.00 w  dni robocze).

Celem spółki jest ułatwienie konsumentom codziennego życia dzięki dobrze skonstruowanym i funkcjonalnym urządzeniom, wyprodukowanym z myślą o ludziach i środowisku.

Z góry dziękujemy za pomoc i zrozumienie realizacji w/w akcji serwisowej, której celem jest zaoferowanie klientom, zgodnie z naszą polityką firmową, wyłącznie produktów i usług spełniających najwyższe standardy jakościowe.

Przepraszamy za ewentualne nieprzyjemności.


Puchaly, 1 lipca 2019

FAST POLAND SP. Z O.O.
Sokołowska 10, 05-090 Puchały, Poland, EUROPE
Tel: 22 839-52-27 wew. 23
Anuluj
porównujesz -
Porównaj