SCF 2100WH Grzejnik

  • Urządzenie mobilne 
  • 3 poziomy ustawienia mocy – 750/1250/2000 W
  • Płynnie regulowany termostat
249,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Sencor SCF 2100WH to elektryczny grzejnik powietrza o maksymalnej mocy do 2000WWyposażony jest w trzy poziomy mocy grzania do wyborutermostat z płynną regulacją temperatury oraz oświetlenie włączające. Posiada także wbudowaną ochronę przed przegrzaniem.

GRZEJNIKI SENCOR
Grzejniki marki SENCOR są korzystne ze względu na konkurencyjną cenę oraz szybkie i wydajne możliwości ogrzewania. Sencor oferuje różnorodne przenośne grzejniki do użytku zewnętrznego i domowego. Wybierz odpowiedni dla swoich potrzeb.

AUTOMATYCZNE WŁĄCZANIE I WYŁĄCZANIE
Możesz ustawić czas automatycznego włączania i wyłączania od 1 do 24 godzin. Jeśli ustawisz „0”, funkcja będzie nieaktywna. 

WYŁĄCZNIK TERMICZNY
Grzejnik ma wbudowane dwa wyłączniki termiczne: wyłącznik zwrotny i wyłącznik termiczny odszraniania. Wyłącznik termiczny zwrotny wyłącza grzejnik, jeśli stanie się on zbyt gorący. Po prawidłowym ostygnięciu urządzenia można ponownie włączyć grzejnik.

URZĄDZENIE POSIADA BARDZO PRZYDATNE TRYBY PRACY:

  • 1. Tryb czuwania - grzejnik przełącza się w tryb czuwania po zakończeniu ustawionego programu. Nie wyłącza się całkowicie i nadal monitoruje temperaturę w pomieszczeniu. Włącza się ponownie, jeśli temperatura otoczenia spadnie poniżej ustawionej wartości.

  • 2. Tryb Anti-Freeze - grzejnik nie pozwala, aby pomieszczenie, w którym się znajduje, przesadnie ostygło. Monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i automatycznie utrzymuje ją powyżej zera.

  • 3. Timer - urządzenie pracuje bardzo wydajnie z 24-godzinnym timerem. Możesz wybrać dla niego dowolny czas ogrzewania - od rana do nocy lub tylko o określonej godzinie. Ustaw czas ogrzewania, na przykład od 12:00 do 18:00.

 

Ogrzewacze powietrza

Opis techniczny

Maksymalny pobór mocy 2 000 W
Stopnie ustawień 3
Termostat Tak
Sygnalizacja przewrócenia
Montaż na ścianie Nie
Wysokość (cm) 39 cm
Szerokość (cm) 61,8 cm
Głębokość (cm) 26 cm
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj